Matsi puhkemaja

 

Arhailine 19.sajandist pärinev Matsi talu asub Muhumaal, Igaküla külas, väga hea juurdepääsuga asfaltkattega tee ääres. Samas asume piisavalt eemal teistest taludest et puhata privaatselt. Puhkajal on palju võimalusi Muhumaa kauni looduse nautimiseks.
Vanas renoveeritud elumajas on kolm tuba, kokku kuus voodikohta. Puhkajate käsutuses on suur rehetuba mis on kohandatud puhkeruumiks. Majas on WC koos pesuruumiga.
Kõigi mugavustega puhkemajas on 4 kahekohalist tuba (4 double).
Matsi talu heinamaal on puhkajatele kaks palkmaja kuuele inimesele.
Meie talu on sobiv perepuhkuse veetmiseks, puhkamiseks kõigile loodus- ja kultuurihuvilistele inimestele.
 

Vaatamisväärsused Muhus

 

Muhu Katariina kirik (1267.a.) - Seda kirikut peetakse üheks terviklikumaks ja kaunimaks keskaja Eesti maakirikuks. Kirik on säilitanud oma esialgse kuju. Kirikut on kaunistatud ulatuslike seinamaalingutega. Kirikus ja kirikaias leiduvad paganliku sümboolikaga hauaplaadid, mis on ristusu pühakoja kohta erakordne.
Pädaste mõis (1875.a.) - Erilise väärtuse annavad mõisale rohked kõrvalhooned, mis on Eesti maakiviarhitektuuri ühed huvitavaimad näited.
Koguva küla ja Muhu Muuseum - See Eesti küla on taluarhitektuuri väljapaistvamaid näiteid. Koguva on tüüpiline sumbküla. Seal asub ka rahvakirjanik Juhan Smuuli sünnitalu, kus praegu asub temanimeline memoriaalmuuseum. Restaureeritud koolihoones asub Muhu kooli- ja kultuuriolusid tutvustav ekspositsioon.

 

Vahemaad

 

Igaküla Matsi Puhkemaja asub asfaalteeritud Piiri-Koguva maantee ääres.
Kuivastusse 16 km
Kuressaarde 52 km
Koguva küla ja Muhu Muuseum 1,2km
Muhu keskus, Liiva alevik 7 km
Liival on arstipunkt,apteek, juuksur, postkontor,
internetipunkt, kauplus, spordihall ja kirik